USD: 28.67   EUR: 34.99   RUB: 0.51
Свежо

-2°C

Покровск

Свежо

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Рятівники та поліцейські Добропілля провели протипожежний рейд 19 ГПСО

Рятівники та поліцейські Добропілля провели протипожежний рейд

Среда, 10 января 2018 17:23
Щороку з настанням осінньо-зимового пожежонебезпечного періоду значно зростає небезпека виникнення пожеж у побуті. З метою їх профілактики та попередження випадків загибелі на них людей, представники Служби порятунку здійснюють інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення.
10 січня співробітники 19-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області разом з представниками Національної Поліції провели профілактичний захід у житловому секторі м. Добропілля. З мешканцями домоволодінь рятувальники провели профілактичні бесіди, роз’яснили їм вимоги правил пожежної безпеки в побуті. Особливу увагу представники ДСНС приділили питанню безпечної експлуатації електронагрівальних приладів, електромереж, приладів пічного опалення, тощо.
IMG 20180110 104754
Рятувальники здійснили розповсюдження  тематичних пам’яток і листівки попереджувального змісту на протипожежну тематику та надали практичну допомогу. Традиційно, більше всього увагу було приділено самотнім людям, громадянам похилого віку та особам, які потребують соціальної підтримки. В переважній більшості люди охоче спілкувалися з фахівцями та уважно прислухались до їх порад.
Нагадаємо, що лише за добу в Донецькій області на пожежах загинули п'ятеро людей, три з них у приватному секторі.

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама