USD: 28.57   EUR: 35.08   RUB: 0.51
Облачно

-3°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Вікторія Бугаєць в центрі Вікторія Бугаєць в центрі

Державна служба зайнятості: рух тільки вперед

Вторник, 02 января 2018 09:22
21 грудня 1990 року в Україні створили Державну службу зайнятості України.За 27 років незмінним є головне завдання служби – працевлаштування громадян. Цього служба досягає завдяки підвищенню конкурентоспроможності  шукачів роботи на ринку праці, залученню їх до відкриття власної справи, отриманню нових професій.
Як повідомила Вікторія Бугаєць, директор Добропільського  міського  центру  зайнятості, за 27 років  61,3 тис. осіб скористалися його послугами, з них працевлаштованопонад  24,5 тис.
Завдяки центру професійне навчання та навички  одержали понад 3,7 тис. безробітних, а 53 особи віком старше 45 років з 2013 року отримали ваучер для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці. 
Центр зайнятості всіляко сприяє залученню безробітних до громадських робіт та робіт тимчасового характеру, понад 11,1 тис. осіб займалися роботами з благоустрою у містах та селах регіону.
Пріоритетною для центру є співпраця з роботодавцями, роз’яснення їм переваг працевлаштування безробітних. Так, з 2013 року 75 роботодавців, які прийняли на нові робочі місця 226 безробітних, отримали компенсацію при сплаті єдиного соціального внеску.
З 2014 року перед державою та суспільством постали нові виклики, не залишилась осторонь у їх подоланні і служба зайнятості. 35  роботодавців, партнерів міського центру зайнятості,  отримали компенсацію витрат на оплату праці за 45 працевлаштованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб.Також надані безоплатні консультації з питань організації підприємницької діяльності для 152 осіб, які бажають розпочати або розпочали власну справу.
Сьогодні служба зайнятості пропонує своїм клієнтах, як безробітним, так і роботодавцям,  широкий спектр послуг, адресний підхід та зручну форму співпраці.
У 2017 р. в роботі центру знайшли втілення сучасні інноваційні підходи, серед яких зйомка та розповсюдження відео резюме шукачів роботи та відео вакансій;організація скайп співбесід з роботодавцем;створення Центру розвитку підприємництва.
Мобільні додатки - Центр розвитку підприємництва, Електронна черга, Електронний кабінет роботодавця дозволяють роботодавцям та шукачам роботи будь-де і будь-коли контролювати ситуацію на ринку праці, передивитися вакансії та резюме не  тільки  в  межах  міста, району, області, а й України  в  цілому. 
Служба зайнятості не зупиняється на досягнутому і  шукає нові шляхи  взаємодії з соціальними партнерами та роботодавцями на ринку праці.

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама