USD: 28.57   EUR: 35.08   RUB: 0.51
Облачно

-3°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Семінар  в Центрі розвитку підприємництва  у Добропільському МЦЗ Добропольский центр занятости

Семінар в Центрі розвитку підприємництва у Добропільському МЦЗ

Пятница, 29 декабря 2017 11:48
Добропільський міський центр зайнятості разом з соціальними партнерами постійно проводить інформаційні заходи. Так 27 грудня 2017 року у Центрі розвитку підприємництва разом з управлінням Держпраці у Донецькій області провели спільний тематичний семінар з питань змін у діючому законодавстві про працю та зайнятість населення.
Директор центру зайнятості Вікторія Бугаєць ознайомила роботодавців  з нововведеннями щодо впровадження нових форм роботи у діяльності служби зайнятості у 2017 році та її пріоритетні засади. 
DSCN5931
Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Валентина Гончарова та провідний юрисконсульт Альона Петрова  розповіли про зміни до Порядку здійснення заходів сприяння зайнятості, повернення коштів, спрямованих на фінансування таких заходів, у разі порушення гарантій зайнятості для внутрішньо переміщених осіб, які набрали чинності з 22.12.2017 року  та зміни до статті 14 Закону України « Про зайнятість населення». Всіх присутніх роботодавців було запрошено до співпраці зі службою зайнятості. 
Головні державні інспектори управління з питань праці Олена Федорова та Яна Ковальова довели до відома  підстави та правомірність проведення перевірок, наслідки і штрафні санкції за порушення трудового законодавства, ознайомили присутніх з Законом України 1774-VIII, надала відповіді на численні запитання присутніх. 
У заході також прийняла участь державний спеціаліст, інспектор праці Добропільської міської ради Нікітенко Юлія.
На завершення роботодавці мали можливість отримати відповіді в індивідуальному порядку.

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама