USD: 28.67   EUR: 34.99   RUB: 0.51
Свежо

-2°C

Покровск

Свежо

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Рятувальники провели захід у Добропільському районі

Четверг, 21 декабря 2017 17:01
Дотримання усіх необхідних правил та норм пожежної безпеки у декілька разів зменшує імовірність виникнення загорянь та пожеж. Вогонь здатен завдати колосальних збитків та навіть забрати людські життя. Щоб попередити пожежі в оселях соціально незахищених верств населення, співробітники Служби порятунку систематично проводять профілактичні заходи, під час яких роз'яснюють правила пожежної безпеки у побуті.
20 грудня фахівці 19-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області разом з представниками Добропільського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з громадянами Добропільського району Донецької області, які опинилися у складних життєвих обставинах. Рятувальники розповідають господарям осель, як дотримуватися елементарних, але таких важливих правил при експлуатації пічного опалення, використанні електроприладів, звертають увагу на недоліки та пояснюють, до яких наслідків вони можуть призвести.
Спеціалісти ДСНС також надали громадянам висококваліфіковані поради на випадок загрози або виникнення різного роду надзвичайних ситуацій. Кожному співрозмовнику рятувальники вручили пам’ятки та листівки застережного характеру.
 

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама