USD: 28.78   EUR: 35.21   RUB: 0.51
Rain And Snow

0°C

Покровск

Rain And Snow

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
До власної справи лише крок Добропольский ЦЗ

До власної справи лише крок

Четверг, 14 декабря 2017 17:33
13 грудня, в Добропільському  МЦЗ відбулося засідання комісії з питань одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності. 
 До ідей відкриття власної справи Павло та Олександр прийшли різними шляхами. Павло за  станом здоров’я  не може працювати за професією і   вирішив перетворити  своє хобі на власну справу: ремонтом побутової техніки він займався для знайомих, а тепер буде надавати послуги населенню міста та району. 
Олександр вирішив започаткувати новий для нашого міста вид послуг: пошив та ремонт автомобільних сидінь, ремонт салонів автомобілів.
Майбутнім підприємцям члени комісії задали багато питань, адже наша задача  -  впевнитися в тому, що людина прийняла вірне рішення і втілення бізнес ідеї допоможе їй себе реалізувати, мати стабільний дохід.
 Заслухавши  презентацію бізнес-планів претендентів комісія прийняла  позитивне рішення. І тепер, маючи бажання та заручившись підтримкою з боку служби зайнятості, безробітні  отримають  реальний шанс змінити своє життя, ставши підприємцями.
Здобутком 2017р. буде п’ять  з числа безробітних, в тому числі учасники АТО та внутрішньо переміщені особи, які за сприянням служби зайнятості розпочали власну справу. Одна особа вже перемогла у амбітному проекті Донецької облдержадміністрації «Український донецький куркуль» і ми віримо, що це тільки початок.

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама