USD: 27.42   EUR: 32.47   RUB: 0.47
Свежо

7°C

Покровск

Свежо

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Добропільщина готується до Святого Миколая

Вторник, 05 декабря 2017 11:19
В закладах освіти міста оголошено проведення обласної Акції «У донецький край мир несе святий Миколай».
На базі Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді   протягом листопада – грудня працює   «Фабрика Святого Миколая».
«Фабрика» - локація створення добра: майстер-класи по виготовленню новорічних сувенірів; «пошта» з написання вітальних листівок; комора збору речей, канцелярських товарів, солодощів тощо.
Вихованці закладів дошкільної освіти   із задоволенням та захопленням відвідують «майстерню», знайомляться з історією виникнення свята, виготовляють   чудові новорічні листівки, а також пишуть листа Святому Миколаю.
Колективи закладів освіти та школярі беруть участь в зборі солодких сувенірів та поповнюють комору потрібними речами, які потім будуть презентовані малозабезпеченим сім’ям.
 65765754675475
А у Добропільському районі запрошують представників політичних партій, громадських організацій, юридичних та фізичних осіб, всіх небайдужих долучитися до благодійної акції «Святий Миколай крокує з Заходу на Схід».
Кожного року в Добропільському районі в день Святого Миколая проходить акція «Віддай серце дітям». На звичайній ялинці замість прикрас висять листівки від дітей-інвалідів, сиріт, позбавлених батьківського піклування, з багатодітних малозабезпечених сімей, дітей учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб до Святого Миколая з проханням здійснити мрію.
На всі питання ви можете отримати відповідь за телефоном: (06277) 2-81-67

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама