USD: 27.42   EUR: 32.47   RUB: 0.47
Облачно

6°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

На шляху до створення сучасного освітнього середовища

Четверг, 23 ноября 2017 13:55

Сьогодні кожний навчальний заклад повинен мати своє власне, неповторне обличчя, завдяки якому він буде мати СВОЇХ  учнів та батьків. Значну роль у формування цього обличчя має педагогічний досвід вчителів, їх авторські наробки. Методичний кабінет приділяє велику увагу виявленню, вивченню, узагальненню та поширенню ППД. Саме тому на базі НВК №7 (в.о.директора Мелешко Л.В.)  був проведений семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи за темою «Шляхи трансформації та адаптації перспективного педагогічного досвіду в практику функціонування та розвитку навчального закладу», організаційно-методичний супровід якого здійснювався всіма методистами МК під керівництвом завідувача Курді Н.В.

Заступники директора з НВР Дербачова Г.А. та Конобрицька І.І. ознайомили присутніх  з досвідом роботи керівництва освітнього закладу щодо виявлення, вивчення та впровадження перспективного педагогічного досвіду вчителів. Визначили алгоритм діяльності адміністрації освітнього закладу з роботи над  перспективним педагогічним  досвідом та презентували досвід своїх педагогів:

- Петренка О.М., вчителя історії;

- Брящей О.Я., вчителя фізики;

- Стадник Н.М., вчителя української мови та літератури;

-  Ясинської Т.В., вчителя математики;

- Антипенко Л.І.,  вчителя зарубіжної літератури;

- Чернявської О.І., вчителя англійської мови;

- Басової В.В., вчителя початкових класів.

Такі семінари акцентують увагу  на необхідності стимулювання  творчого  пошуку педагогів, розвитку їх педагогічних здібностей. Вони  допоможуть створити сучасне освітнє середовище для впровадження перспективного педагогічного досвіду в практику освітньої діяльності закладів міста та дадуть новий імпульс на результативність їх роботи. І школи не будуть схожі одна на одну та зможуть забезпечити високий рівень якості освіти.

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама