USD: 28.67   EUR: 34.99   RUB: 0.51
Свежо

0°C

Покровск

Свежо

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Шукаємо роботу разом - Добропільський центр зайнятості Добропольский ЦЗ

Шукаємо роботу разом - Добропільський центр зайнятості

Четверг, 23 ноября 2017 11:21
Сьогодення вимагає від нас чіткого реагування, тому використання нових форм та методів в роботі служби зайнятості стає традиційним. 
Фахівці Добропільського міського центру зайнятості  намагаються максимально сприяти в працевлаштуванні шукачам роботи, оперативно  здійснювати підбір персоналу для роботодавців.  Ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, підвищуємо культуру обслуговування. Нам важливо створити атмосферу доброзичливості та довіри між відвідувачами і фахівцями, зрозуміти, що потрібно саме цьому клієнту та запропонувати йому шляхи вирішення проблем працевлаштування.
Саме для цього у центрі зайнятості з’явилися адміністратори залу. Ці фахівці поєднують функції профінформатора, диспетчера та особистого консультанта з працевлаштування.  Вони перші зустрічають людину, яка завітала до центру зайнятості. Їх завдання - з’ясувати мету звернення до служби зайнятості, ознайомити з послугами, які можна отримати, актуальними вакансіями, допомогти швидко зорієнтуватися серед послуг служби зайнятості та підібрати саме ті, які потрібні людині.
IMG 2654
Якщо є підходяща робота, адміністратор залу узгоджує співбесіду претендента на вакансію з роботодавцем та видає направлення на працевлаштування. 
Завдяки роботі адміністраторів залу 172 людини протягом 10 місяців 2017р. знайшли роботу до надання статусу безробітного.
Шукаєте роботу – тобі Вам до нас!

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама