USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

-2°C

Покровск

Облачно

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Ошибка: Нет статей для вывода на экран

2122

Підтримка, захист, допомога – це про  службу зайнятості Добропольский ЦЗ

Підтримка, захист, допомога – це про службу зайнятості

Пятница, 17 ноября 2017 16:46
Триває опалювальний сезон і  громадян все більше хвилює питання оформлення субсидій.
Стан призначення субсидій на особистому контролі Міністерства соціальної політики України. І служба зайнятості не залишається осторонь цього важливого питання.
 Добропільський міський центр зайнятості з 2015 р.  плідно співпрацює з Управлінням соціального захисту населення Добропільської міської ради щодо організації громадських робіт по інформуванню населення про надання житлових субсидій за спрощеною системою. Знайдено порозуміння з міською радою, яка виділяє кошти на співфінансування робіт. 
У 2017 р. в цих  роботах приймали участь 28 осіб. З Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття  виділені кошти в сумі 54,8 тис. грн. на фінансування громадських робіт.
Під час виконання робіт безробітні розповсюджують інформаційні матеріали з   надання житлових субсидій, надають консультації щодо заповнення заяв та декларацій, здійснюють кур’єрські функції.
Наша співпраця дозволила безробітним отримати тимчасову зайнятість,  підвищити рівень добробуту; а населенню – інформування з питань оформлення субсидій.
Ще одною перевагою участі у громадських роботах є можливість працевлаштуватися. Безробітні, які працюють на громадських роботах, пізнають роботу Управління соціального захисту населення з середини і можуть прийняти для себе обґрунтоване рішення щодо участі у конкурсах на зайняття вільної посади. А це в свою чергу сприяє закріпленню працівника на робочому місці.
Служба зайнятості завжди готова допомогти!

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама