USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Чисто

10°C

Покровск

Чисто

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Docudays UA завітав до Добропілля

Вторник, 14 ноября 2017 15:59
9 листопада в читальному залі Центральної міської бібліотеки в рамках   Мандрівного фестивалю Docudays UA пройшов показ документального фільму «Домашні ігри», повідомляє сайт Добропільської міської ради. На кінопоказ завітали учні 9 – А класу НВК-ліцею на чолі зі своїм класним керівником Івановою Н.М. 
 
Фільм зображує життя Аліни Шилової, 20-річної киянки, яку може врятувати від бідності захоплення футболом. Наразі дівчина професійно займається спортом, але обставини складаються неоднозначно: раптово помирає мати Аліни і на руках у юної спортсменки лишаються маленькі брат та сестра – 6-річний Ренат і 7-річна Регіна. Аліна стає їм за матір. Її спортивна кар’єра на межі провалу. Уся їхня сім’я мешкає у тісній однокімнатній квартирі. Аліна хоче для брата і сестри кращого дитинства, ніж було у неї. Чи вистачить їй сили, аби впоратись з усіма труднощами? Як виграти матч свого життя, коли можливості і обставини проти тебе?
 
По закінченню фільму підлітки і працівники бібліотеки жваво обговорювали долю головної героїні. Порівняли свої «проблеми» та життєві обставини з дійсно складними проблемами героїні фільму. Підлітки висловили своє захоплення вчинками дівчини, адже Аліна поступилася своїми мріями заради своїх рідних. А кожен із присутніх замислився над тим, чи міг би він поступити так само. 
Наступний фільм, Паперові зірки, буде показано у ЦМБ 16 листопада о 14:00. 

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама