USD: 28.78   EUR: 35.21   RUB: 0.51
Облачно

-3°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Радіодиктант національної єдності в закладах освіти Добропілля

Пятница, 10 ноября 2017 10:40
 9 листопада 2017 року заклади освіти Добропільської міської ради долучилися до Всеукраїнської акції - XVII радіодиктанту національної єдності.
Акція традиційно відбувається у День української писемності та мови і має на меті об’єднати усіх небайдужих навколо українського слова. Гасло цьогорічного радіодиктанту "Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета".  
 Педагоги та учні не лише долучилися до акції і написали диктант, але й стали своєрідними співорганізаторами акції: створили свій власний осередок диктанту – організували написання у закладах. Не лишилися байдужими батьки учнів і працівники закладів освіти, які виявили бажання приєднатися до акції.
IMG 3374
Всього 2524 осіб підтримали ініціативу та долучилися до написання Всеукраїнського  диктанту національної єдності.
Саме такі заходи, які вже стали традиційними в освітніх закладах міста, сприяють вихованню в учнів національної самосвідомості, патріотизму, любові до своєї  Батьківщини та мови як духовного надбання українського народу. Вони єднають суспільство та є запорукою  солідарності з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці говорили українською мовою і зберегли її для нащадків.
Радіодиктант – це єдність усіх українців, незалежно від їхньої етнічної приналежності, навколо української мови.
Радіодиктант - це не про грамотність, а про єднання. На сьогодні він набув статусу величезного масового міжнародного флешмобу.

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама