rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Поліція Добропілля допомогла знайти забутого вітчимом хлопчика Покровский отдел полиции

Поліція Добропілля допомогла знайти забутого вітчимом хлопчика

Четверг, 09 ноября 2017 10:31
До чергової частини Добропільського відділення поліції звернулася 32-річна мешканка с.Святогорівка із проханням допомогти розшукати її малолітнього сина. Всі правоохоронці негайно були задіяні на пошуки хлопчика. Вже через кілька годин місце знаходження дитини було встановлено.
 
Як з’ясувалося, ще зранку вітчим разом із пасинком поїхали в м. Добропілля до знайомих. Там 28-річний чоловік вживав із товаришем спиртні напої, а потім вирушив «порозважатися» в місті, залишивши дитину із приятелем. Після прогулянки, в стані сильного алкогольного сп’яніння вітчим повернувся додому в селище, де на нього чекала дружина. На запитання жінки – чому він повернувся один і куди поділася дитина - п’яний чоловік відповісти не зміг. Тоді перелякана мати одразу зателефонувала в поліцію.
 
Після тривалої бесіди із п’яним вітчимом, співробітникам поліції таки вдалося з’ясувати, де саме той міг залишити дитину. Коли правоохоронці приїхали на адресу товариша «по-чарці», той відчинив двері і поліцейські увійшли та побачили в кімнаті 5-річного хлопчика. «Я бачив, що мій друг сильно п’яний, тому коли він вирішив прогулятися по місту в пошуках розваг, я запропонував залишити малого в нас, аби хлопчик раптом не загубився»,- розповів правоохоронцям товариш.
 
В даній родині загалом виховується 5 дітей. Раніше родина в поле зоре правоохоронців не потрапляла і  нарікань щодо виховання дітей не мала.
 
Співробітники сектору ювенальної превенції Добропільського відділення поліції провели із батьками профілактичну бесіду та попередили про більш суворе покарання у разі невиконання ними своїх батьківських обов’язків.

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама