USD: 27.27   EUR: 32.01   RUB: 0.47
Облачно

3°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Ошибка: Нет статей для вывода на экран

Спасатели Доброполья общались с детсадовцами

Четверг, 26 октября 2017 10:16
23 жовтня рятувальники 19 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з вихованцями дошкільного навчального закладу «Волошка» м. Добропілля.  Під час заходу фахівці Служби порятунку приділили увагу роз’ясненню правил безпеки у разі виникнення різноманітних ситуацій.
 Зокрема, рятувальники розповіли малюкам, що до пожеж дуже часто призводять недбалість дорослих і пустощі дітей, тож закликали дошкільнят за жодних обставин не гратися сірниками та запальничками. Крім того, працівники Служби порятунку застерегли дітей ніколи не ховатися від пожежі під ліжком чи у шафі, тому що це не лише ускладнює роботу пожежних-рятувальників, але й може стати причиною травмування або навіть загибелі малечі. Натомість необхідно вибігти на вулицю та кликати на допомогу дорослих. 
Також представники ДСНС показали дітям мультфільми та нагадали, що у разі знаходження вибухонебезпечного пристрою заборонено наближатися до нього, пересувати його або брати в руки, розряджати, кидати, ударяти по ньому, розпалювати поряд багаття або кидати в нього предмет. Про небезпечну знахідку необхідно негайно повідомити до Служби порятунку «101».
Наприкінці зустрічі діти подякували гостям та пообіцяли бути дуже обережними. У свою чергу, рятувальники побажали малечі безпечних та безтурботних ігор та забавок.

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама