USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

-2°C

Покровск

Облачно

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Ошибка: Нет статей для вывода на экран

2122

Професія – важлива путівка в доросле життя

Пятница, 20 октября 2017 09:14
         За 9 місяців поточного року фахівцями Добропільського міського центру зайнятості було проведено 18 профорієнтаційних заходів «Урок вибору професії», в яких прийняли участь 437 учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл міста та району. Відбулося 4 заходи «День відкритих дверей центру зайнятості», взяло участь 89 учнів. Проведено 2 професіографічні екскурсії до ПАТ «ДТЕК Добропільська центральна збагачувальна фабрика» для студентів Білицького професійного ліцею та учнів ЗОШ № 19. Для учнів школи Шахівської об’єднаної громади та в селі Криворіжжя для вихованців пришкільного табору літнього відпочинку «Дитяча оселя» проведено виїзні акції з використанням мобільного центру профорієнтації. 
       З початком нового учбового року продовжується профорієнтація учнівської молоді з метою мотивації їх до вибору актуальних та сучасних професій, затребуваних на ринку праці міста. Адже чим більше школярі будуть знати про професії, навчальні заклади, ринок праці, тим свідоміше вони будуть підходити до вибору свого подальшого життєвого шляху. Тож в поточному місяці, згідно плану роботи, фахівці центру зайнятості відвідали школи м.Білицьке, ЗОШ - інтернат м.Добропілля та 19 жовтня завітали до школи в селі Святогорівка, де  27 майбутніх випускників отримали інформацію про послуги служби зайнятості, про актуальні професії місцевого ринку праці. Школярі розглянули інформаційний довідник «Атлас нових професій для України», де звернено увагу на професії, що будуть актуальними на ринку праці в найближчому майбутньому. Фахівець з профорієнтації ознайомила підлітків з інформацією щодо можливості пройти профорієнтаційне тестування за методикою «Магелано Університет» та запросила до центру зайнятості на тестування на автоматизованому робочому місці «Профконсультант».  
         Наприкінці заходу учні отримали буклет «Корисні онлайн - ресурси» та фахівці висловили сподівання, що скориставшись нашими порадами, майбутні студенти оберуть ту професію, яка стане для них важливою путівкою у доросле життя.

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама