Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 783

Боксер Добропілля завоював срібло чемпіонату України

Среда, 18 октября 2017 12:39

10-15 жовтня в місті Кропивницькому (Кіровоградська область) проходив  Чемпіонат України з боксу серед чоловіків у віковій групі до 22 років.
У спортивній залі факультету фізичного виховання ЦДПУ імені В.Винниченка впродовж шести днів за нагороди вели  боротьбу 140 боксерів, представники 22-х областей країни.
Донеччину на чемпіонаті представляли 10 майстрів рингу, серед яких вихованець ДЮСШ відділу освіти Добропільської міської ради - Жермен Ншмірімана ( тренер Бичков Андрій Олександрович). У ваговій категорії до 56 кг наш земляк став срібним призером чемпіонату, поступившись у фіналі кропивницькому  спортсмену. Це найкращий результат м.Добропілля за останні кілька років у змаганнях з боксу серед чоловіків.

У  загальнокомандному заліку боксери Донецької області здобули третє місце, поступившись  спортсменам Полтавської та Харківської областей.