USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Переменная облачность

10°C

Покровск

Переменная облачность

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

У Добропіллі більш за все травмуються на вугільних підприємствах

Пятница, 13 октября 2017 16:12
У Добропіллі відбулось засідання міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення під головуванням заступника міського голови Євгена Бражнікова, повідомляє сайт міськради. На порядку денному розглядались наступні питання:
 
1. Про африканську чуму свиней, негативні наслідки для оточуючих, заходи щодо попередження виникнення захворювання на території міста Добропілля.                    
 
2. Про стан протипожежного захисту об’єктів культури та туризму.
 
3. Про розгляд Доручення заступника голови облдержадміністрації Стокоза І.С. від 02.10.2017 № 18/06 щодо листа Міністерства соціальної політики України від 20.09.2017 № 18617/0/2-17/37 «Про організацію перевірок закладів соціального захисту та соціального обслуговування, в яких перебувають діти».                           
 
4. Про стан виробничого травматизму і професійної захворюваності.
 
По першому питанню доповів начальник Добропільського районного управління ГУ Держпродспоживслужи в Донецькій області Овчаров Володимир Олександрович, який розповів про заходи з локалізації та ліквідації вогнищ захворювання та попередження розповсюдження африканської чуми на території міста Добропілля та Добропільського району, а також про роботу щодо посилення ветеринарно – санітарного контролю та нагляду на агропродовольчих ринках.                 
 
По другому та третьому питанням порядку денного доповів провідний інспектор районного відділу ГУ ДСНС України у Донецькій області – Плужніков Андрій Миколайович, який зазначив, що в поточному році проведені перевірки стану техногенної і пожежної безпеки закладів культури та туризму, Центру реабілітації дітей – інвалідів, ведеться певна робота щодо протипожежного захисту об’єктів. Але слід звернути увагу на своєчасні та капітальні ремонти пожежних водоймищ, приведення в працездатний стан внутрішнього протипожежного водогону та розглянути потребу в коштах на виконання протипожежних заходів капітального характеру.
 
По четвертому питанню виступив Сергєєв Віктор Михайлович – начальник Добропільського відділення УВД фонду соціального страхування України в Донецькій області, який провів аналіз травматизму та профзахворювань за 9 місяців 2017 року та зазначив, що з загальної кількості виробничих травм, а саме 101 (з 113) припадає на вугільні підприємства міста. Вугільним підприємствам міста активізувати роботу по зниженню травматизму та профзахворювань. 

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама