USD: 26.5   EUR: 31.37   RUB: 0.47
Облачно

9°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Відновлювальне лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів

Среда, 11 октября 2017 14:26
Відповідно до Закону України від 23.09.1999 № 1105-XIV «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» надається соціальна послуга – лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань та травм.
За рахунок коштів Фонду соціального страхування здійснюється забезпечення путівками на відновлювальне лікування за наявності медичних показань. Нормативними документами визначено, що на доліковування у реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів направляються застраховані особи (або їх діти у супроводі одного із застрахованих батьків (опікуна, піклувальника), що працюють на підприємствах (в організаціях, установах) незалежно від форм власності та відомчої приналежності. Протягом календарного року одній і тій же особі може бути видана лише одна санаторно-курортна путівка, що сплачена за рахунок коштів Фонду. Поділ путівки або передача її іншій особі забороняється. Застраховані особи дістаються у санаторій самостійно. Термін реабілітаційного лікування 24 дні.
Путівки видаються безкоштовно, згідно з висновком відбіркової комісії лікувального закладу, у якому вона перебуває на стаціонарному лікуванні, за наявності довідки страхувальника, яка заповнюється за основним місцем роботи та дійсна протягом 1 місяця. Довідка повинна бути підписана керівником, головним бухгалтером, головою комісії (уповноваженим) із соціального страхування, скріплена печаткою підприємства. Крім того довідку треба завірити у відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України за місцем обліку страхувальника.
На санаторний етап реабілітації за рахунок коштів Фонду надається листок непрацездатності, який підлягає оплаті згідно із законодавством.
Особи, які отримали путівку в реабілітаційне відділення санаторно-курортного закладу, зобов’язані повернути до лікувально-профілактичного закладу, який видав путівку, заповнений зворотний талон путівки, з відміткою терміну лікування у реабілітаційному відділенні санаторію, завірений круглою печаткою оздоровниці та засвідчений підписом керівника.
Важливим моментом також є правильне оформлення ЛН: при направленні хворого зі стаціонару на доліковування у реабілітаційне відділення санаторію у графі ЛН «Стати до роботи» здійснюється запис «доліковування в санаторно-курортному закладі» і вказується дата початку путівки. У графі «Видано новий листок непрацездатності (продовження) №» зазначається номер нового ЛН, який також заповнюється в стаціонарі закладу охорони здоров’я на період доліковування. У графі «Причина непрацездатності» нового ЛН підкреслюється «захворювання загальне – 1»; у графі «Режим» указується «санаторний», у графі «Звільнення від роботи» у першому стовпчику «З якого числа» вказується дата початку путівки. В правому верхньому кутку ЛН ставиться печатка закладу охорони здоров’я «Для листків непрацездатності».
Подальше оформлення ЛН здійснюється в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу. У графі «Перебував стаціонарі» зазначаються дати госпіталізації та виписки з реабілітаційного відділення; у графі звільнення від роботи» у другому стовпчику «До якого числа включно» вказується дата виписки; у графі «Стати до роботи» літерами пишуть число і місяць, коли стати до роботи, зазначаються посада, прізвище лікаря та завідувача реабілітаційного відділення, їх підписи, що засвідчуються круглою печаткою санаторно-курортного закладу. У разі продовження тимчасової непрацездатності підкреслюється «продовжує хворіти».
Для отримання інформації щодо медичних показань та протипоказань, наявності реабілітаційних путівок застрахованим особам, які потребують тривалого лікування, слід звертатись до лікуючих лікарів та завідувачів профільних відділень лікувальних закладів.
Звертаємось до лікарів з проханням активізувати роботу у напрямку направлення застрахованих осіб на реабілітаційне лікування. Своєчасна рання медична реабілітація хворих дасть можливість знизити рівень захворюваності серед застрахованих осіб та зменшити витрати на допомогу по тимчасовій непрацездатності. Особливу увагу просимо приділити такій категорії, як діти з захворюваннями ендокринної системи та порушенням обміну речовин.
 
 
 
Добропілльське віділення 
Управління виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування
України
  

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама