USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно с прояснениями

24°C

Покровск

Облачно с прояснениями

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Добропольский фонд соцстраха обучал кочегаров

Вторник, 10 октября 2017 17:04
Законодавством визначено основні принципи державної політики у сфері охорони праці та промислової безпеки. Вона спрямована на створення та забезпечення роботодавцем належних, безпечних і здорових умов праці, запобігання нещасним випадкам, професійним захворюванням та здійснення відповідного контролю. Базовими принципами в сфері охорони праці є збереження людського життя та повна відповідальність роботодавця за створення належних, безпечних і здорових умов праці.
Саме превентивні заходи забезпечення безпечних та здорових умов праці є рушійною силою у здійснені заходів з попередження виробничого травматизму, які акцентують увагу роботодавців і працівників на обов’язковому та безумовному виконанні норм з охорони праці, що визначені чинним законодавством.
Одним із найважливіших шляхів зменшення рівня виробничого травматизму є навчання працівників підприємств з питань охорони праці.
Перед початком опалювального сезону 29 вересня 2017 року та 4 жовтня 2017 року пройшло навчання машиністів (кочегарів) котелень, які будуть обслуговувати дитячі начальні заклади і школи міста та району. Для участі у навчанні були залучені представники Добропілльського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області, служби МНС, механічні служби підприємств та профспілкові організації. Особлива увага була звернена на пожежну безпеку і на охорону працю на робочих місцях. 
Страховими експертами з охорони праці була акцентована увага на безумовне виконання інструкцій з охорони праці за професіями та дотримання особистої безпеки та безпеки і здоров’я оточуючих поряд людей в процесі виконання будь-яких робіт. 

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама