USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

0°C

Покровск

Облачно

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

2122

У Добропіллі відкрили дитячий майданчик зі штучним покриттям

Среда, 27 сентября 2017 09:29
В міському парку культури та дозвілля з самого ранку лунав веселий дитячий сміх – вчора там урочисто відкривали дитячий майданчик, повідомляє Добропільська міська рада. 
Сучасна ігрова зона з величезним кораблем, реалістичним паровозиком та безліччю гойдалок вже давно стала одним з найулюбленіших місць добропільської малечі.
dut m45634ay3
Нещодавно там облаштували м’яке покриття на землі, яке не тільки зробило дитячі ігри більш безпечними, а і створило казковий настрій для всього майданчика—на ньому зображені персонажі культових мультфільмів. Реалізація цієї корисної ідеї стала можливою завдяки щорічному конкурсу проектів «Громада своїми руками», який проводиться в рамках соціального партнерства Добропільської міської ради та компанії ДТЕК. 
dut324324 may1
На відкритті були присутні заступник Добропільського міського голови Олексій Галицький, директор Департаменту соціального розвитку ДТЕК ЕНЕРГО Вікторія Гриб, представники Центру муніципального розвитку м. Добропілля, громадських організацій та маленькі жителі міста. Діти перерізали червону стрічку, розібрали цукерки та побігли гратися.
dut ma21321312y
З привітаннями до присутніх на заході звернулись почесні гості. Вікторія Олександрівна акцентувала увагу на тому, що тільки в співпраці і злагодженій роботі влади, бізнесу та громади можливе процвітання нашого народу та розвиток незалежної  України. Олексій Анатолійович підкреслив, що за неповні два роки у місті встановлено вже близько 30 дитячих майданчиків. Вони і надалі будуть з’являтися у добропільських двориках, адже створення умов для щасливого дитинства—пріоритет роботи міської ради.

Видео

Відкриття дитячого майданчика в міському парку Добропільська міська рада

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама