USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

0°C

Покровск

Облачно

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Рятівники Добропілля нагадали співробітникам Центру реабілітації правила пожежної безпеки

Суббота, 23 сентября 2017 13:29
В епіцентрі надзвичайних ситуацій, на щастя, доводилося опинятися далеко не кожному. Тому більшість з громадян не мають ніякого досвіду з евакуації і порятунку власного життя і життя оточуючих. Але мати такі навички необхідно, так як від подібних подій ніхто не застрахований. В обов'язки фахівців ДСНС входить не тільки ліквідація пожеж, наслідків стихійних лих, допомога постраждалим, а й роз'яснення жителям населених пунктів правил поведінки у разі виникнення надзвичайної ситуації.
IMG 20170919 142320
Так, 19 вересня фахівці 19-го Державного пожежно-рятувального загону  Головного управління ДСНС України в Донецькій області побували в Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей м. Добропілля. Під час бесіди зі співробітниками закладу рятувальники нагадали про основні правила пожежної безпеки. Центр реабілітації працює цілодобово, тому фахівці Служби порятунку зробили акцент на тому, як уникнути виникнення загорянь у нічний час. Щоб не сталося біди, забороняється залишати без нагляду електричні прилади. Навіть включена без потреби лампочка може стати причиною пожежі. У разі виникнення підозри на несправність електропроводки або розеток, слід негайно звертатися до фахівців-електриків.
Співробітники ДСНС також перевірили роботу протипожежного обладнання, встановленого в Центрі реабілітації, а також пояснили персоналу, як користуватися вогнегасником.

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама