USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Небольшая облачность

0°C

Покровск

Небольшая облачность

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

2122

Центр розвитку підприємництва інформує про нові грантові пропозиції

Суббота, 16 сентября 2017 11:14
15 вересня 2017 р. у Добропільському міському центрі зайнятості  на базі  Центру розвитку підприємництва відбувся  захід  за участю представників Данської Ради у справах біженців в Україні.
Мета заходу – стимулювання підприємницьких ініціатив у безробітного населення, практична допомога у пошуку коштів для створення або відновлення бізнесу.
 Захід  відкрила  Тетяна Яцура, заступник директора центу зайнятості, яка проінформувала  присутніх про унікальну можливість участі у грантових програмах підтримки бізнес – ініціатив та наголосила на готовність фахівців центру зайнятості  надати допомогу з цього питання.  
Данська Рада у справах біженців в Україні допомагає переселенцям влаштувати життя за межами окупованих територій. Розуміння важливості підтримки переселенців у пошуку роботи на новому місці проживання  стимулює соціальних партнерів на ринку праці до створення спільних проектів.
Представник  Данської Ради у справах Біженців в Україні  Артем Ковтун –фахівець з економічного розвитку поінформував, що за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва і Департаменту Міжнародного Розвитку Великобританії розпочато  нові програми, спрямовані на підтримку внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні, а саме: 
- «Програма підвищення конкурентоспроможності на ринку праці та стабілізації їх життя шляхом надання можливості отримання професійної освіти»;
-  «Програма для початку нового та відновлення або розширення існуючого бізнесу»;
-  «Програма створення робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні». 
Відвідувачам заходу була продемонстрована  змістовна презентація, надані чіткі рекомендації щодо заповнення грантової заявки.
           В рамках проведення заходу присутні також  були ознайомлені з конкурсом з надання грантів для започаткування (відновлення) від Чеської недержавної гуманітарної організації «Людина в біді».
          Провідний юрисконсульт Альона Петрова зупинилась на питаннях отримання фінансової підтримки по програмі «Український донецький куркуль».
Учасники заходу зацікавились наданою інформацією, прийняли участь у обговоренні практичних питань щодо подання онлайн - заявок про участь у конкурсі, вибору напрямків підприємництва.
У заході взяли участь 20 осіб, з них 16 безробітних у т.ч. внутрішньо переміщені особи, учасники АТО, молодь та інші, зацікавлені у розвитку своєї бізнес- ідеї.
Сьогодні  кожен, хто  мріє про власний бізнес, близький, як ніколи, до втілення мрії у дійсність!

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама