USD: 26.24   EUR: 31.24   RUB: 0.46
Переменная облачность

13°C

Покровск

Переменная облачность

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Велоподорож по Добропільщині Избранное

Среда, 13 сентября 2017 11:46
10 вересня в рамках проекту «Добропілля – територія змін» відбулась перша краєзнавча вело-подорож по мальовничим куточкам Добропільського краю, повідомляє Добропільська міська рада. Цього разу любителі активного та пізнавального відпочинку подужали маршрут в 30 км (м. Добропілля – с. Святогорівка – с. Завидо-Кудашево – с. Ракша).
Під час подорожі учасники познайомились з історією однієї з найстаріших шкіл Добропільщини (1913 рік заснування), що знаходиться у с. Святогорівка. Відвідали рукотворне озеро та місце «панського» саду, що належали княгині Кудашевій.
Представники ГО «Східний вітер», а саме Олександр Гоголь та Олександр Петренко, зробили цей уїк-енд активним, цікавим та змістовним. Дякуємо всім, хто знайшов в собі сили та долучився до краєзнавчої вело-подорожі.
Осінь ще радує гарною погодою, яскравими барвами та теплими деньками, тож не втрачайте можливості, долучайтесь до вело-прогулянок. На вас чекають цікаві маршрути та яскраві враження.
Проект «Добропілля – територія змін» реалізується в межах програми «Містки громадської активності», яка фінансується Європейським Союзом та впроваджується у партнерстві з ГО «Центр культурного менеджменту» (Львів), Благодійним фондом «Помагаєм» (Дніпро) та Фондом розвитку інформаційного суспільства (Варшава), а також за підтримки Добропільської міської ради, ГО «ДЦМ ДОБРО», ГО «ЦМР Добропілля» та Центральної міської бібліотеки.

Галерея изображений

Смотреть встроенную онлайн галерею в:
http://shkvarki.org/dobropole/item/16699-velopodorozh-po-dobropilshchini#sigProId0dafd3b498

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама