USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Переменная облачность

-1°C

Покровск

Переменная облачность

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Дев'ятикласники Добропілля забезпечені підручниками на 83% Отдел образования Добропольского горсовета

Дев'ятикласники Добропілля забезпечені підручниками на 83%

Вторник, 05 сентября 2017 15:30
Як і в минулому році, за рахунок освітньої субвенції, 4 вересня 2017 року школи м. Добропілля отримали нові підручники. Довгий та важкий  шлях подолано, перш ніж підручники для учнів 9 класів дійшли до школи. Починаючи від подання авторами рукописів чи оригінал-макетів підручників до конкурсного відбору, роботи експертів з електронними версіями проектів підручників з кожного навчального предмета в Репозитарії, ознайомлення, обговорення та відбір оригінал-макетів усіма вчителями загальноосвітніх навчальних закладів, затвердження Міністерством освіти і науки переліку підручників, які друкуватимуться за кошти державного бюджету та невпинної роботи видавництв щодо друку підручників. 
Чим вони відрізняються від попередніх? Перш за все змістом. Змінилася програма для 9-го класу і підхід до самих підручників. Нові книжки написані зрозумілою для дітей мовою і мають цікавий дизайн. А головне — несуть ті знання, які можна застосувати в повсякденному житті.
Але проблему остаточно не вирішено. Так, довгоочікувані підручники для учнів 9 класів отримано, та, нажаль лише на 83 %.  Маємо надію, що до кінця вересня з друкарень надійдуть підручники з усіх предметів. Підручники, які відповідають вимогам часу, коли нова українська школа переходить від школи знань до школи компетентностей — саме таку мету ставить перед українською школою майбутнього Міністерство освіти. І це стане ще одним фактором для підвищення рівня якості освіти  серед учнів всіх загальноосвітніх навчальних закладів міста Добропілля.
 

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама