rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Діалог з громадськістю у ПФУ Добропілля

Четверг, 31 августа 2017 12:26
Добропільським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Донецької області щокварталу проводиться анонімне анкетування різних категорій громадян з питань діяльності управління, знання основних норм пенсійного законодавства та нагальних проблем сьогодення. Такі опитування дозволяють з’ясувати побажання пенсіонерів, реалізувати їх, підвищити якість обслуговування і рівень довіри громадян до органів виконавчої влади, а також звертають увагу працівників управління на недоліки в роботі.
В даному анкетуванні взяли участь 50 осіб.
 
Результати анонімного анкетування
165765786588
2546547568765
Виходячи з наведених результатів, можна помітити, що великий відсоток населення негативно ставиться до нелегальної зайнятості, проте, враховуючи широку інформаційно-роз’яснювальну роботу з питання втрати соціальної захищеності в разі тіньових трудових відносин, все ще є громадяни, які підтримують це ганебне явище в економіці.
Прикро, що розміром пенсії/заробітної плати незадоволені 88% опитуваних та покладається велика надія, що у IV кварталі цей показник значно покращиться внаслідок проведеного перерахунку пенсій у зв’язку з реформуванням пенсійної системи. Придає оптимізму те, що великий відсоток осіб знають, що таке договір добровільного страхування та про його необхідність.
Було виявлено, що більшість опитуваних задоволені організацією прийому громадян працівниками управління. Викликає занепокоєння те, що низький відсоток громадян відвідують офіційний сайт Пенсійного фонду України, користуються веб-порталом Пенсійного фонду України та ознайомлюються зі статтями з питань діяльності управління Пенсійного фонду України у місцевих засобах масової інформації.
Регулярне проведення анкетування дозволяє виявити ряд питань, на які необхідно звернути увагу керівництву управління у подальшій роботі та зробити висновок, що питання нелегальної зайнятості та зарплати, інформаційно-роз’яснювальної роботи, залучення громадян до реєстрації на Веб-порталі Пенсійного фонду України залишаються на порядку денному.
  
Перший заступник 
начальника управління Н.Є. Пітик

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама