USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

-1°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

На форум освітян Добропілля вшанували ветеранів, молодих спеціалістів та переможців конкурсу Избранное

Четверг, 31 августа 2017 08:45
29 серпня 2017 року на базі НВК: ЗОШ - ліцею продовжив роботу «ІІІ Форум освітян Добропілля». Цей день було присвячено роботі з керівниками навчальних закладів Добропільської міської ради під гаслом «Освіта Добропілля: кращі практики,  кроки до успіху, перспективи розвитку».
Робота розпочалась з душевних та яскравих пісень - привітань від вихованців колективу «Берегиня» Добропільської музичної школи, призерів Міжнародного конкурсу в м. Китен, Болгарія.
Не залишились поза уваги та були відзначені педагогічні працівники, які закінчили свою педагогічну діяльність та вийшли на заслужений відпочинок: Венгер В.Ф., вчитель російської мови та літератури ЗОШ № 9, стаж роботи - 44 роки; Стрюкова Т.В., вчитель початкових класів ЗОШ № 10, стаж роботи – 30 років; Земляніцина Р.І., вчитель математики ВЗОШ № 2, стаж роботи – 50 років. На згадку про плідну співпрацю вони отримали подарунки від вдячних мешканців міста.
Традиційно були представлені 8 молодих спеціалістів, які свідомо обрали педагогічну ниву, серед них випускники шкіл міста: Деревенець Д.О., Міргородський І.О., Софінська Т.І. Вони отримали подарунки від профспілкового комітету.
В ході наради дипломами та грошовими винагородами було відзначено переможців IV міського конкурсу «Сучасний урок в умовах впровадження нових Державних стандартів»: Ковлеву М.В. та Ломову І.В. (ЗОШ № 17), Скиданенко О.В. (ЗОШ № 16), Борцову О.Ю. (ЗОШ № 14), Лащенко О.Ю. (ЗОШ № 18), Гарбуз А.Ю. (ЗОШ № 9), Стешенко М.А. (ЗОШ № 19), Єрьоменко Ж.М. (ЗОШ № 13).  
Нарада з керівниками навчальних закладів проводилася у форматі інтерактивного спілкування та обміну думок. В ході роботи були підбиті підсумки розвитку освітньої галузі міста Добропілля у 2016-2017 навчальному році та заплановані завдання на 2017-2018 навчальний рік.
Узагальнила роботу наради начальник відділу освіти Інна Володимирівна Кальченко. Вона зазначила, що нове освітнє законодавство орієнтується на запит сучасного суспільства. Освітяни міста не стоять осторонь, шукають свої шляхи вдосконалення освітнього простору. Вона впевнена, що у найближчому майбутньому, зміниться система освіти, яка буде відкритою,  доступною, якісною.
Бажаємо всім педагогам Добропілля бути незмінними  у любові до обраної професії. Сподіваємося на нові здобутки й творчі злети. Результати  невтомної педагогічної праці стануть суттєвим кроком на шляху до подальшого реформування системи освіти України.

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама