USD: 27.42   EUR: 32.47   RUB: 0.47
Вероятность дождя

7°C

Покровск

Вероятность дождя

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
У Добропільському районі ЮНІСЕФ відремонтує школу Добропольская РГА

У Добропільському районі ЮНІСЕФ відремонтує школу

Понедельник, 07 августа 2017 10:58
В селі Вірівка Святогорівської селищної ради розпочинається реалізація проекту дитячого фонду UNICEF у ДНЗ «Дзвіночок», розповідає Добропільська РДА. В результаті реалізації проекту буде відремонтована будівля колишньої Вірівської ЗОШ: повністю замінена покрівля споруди, на 2 поверсі буде зроблено водопровідну та каналізаційну систему, заплановано перепланування та косметичний ремонт приміщень, заміна вікон і дверей. Завдяки фонду буде створено додаткову групу в ДНЗ «Дзвіночок».
 
З 2012 року Святогорівський селищний голова Віктор Бєлянкін брав участь у проектах з метою зберегти будівлю закритої школи і винайти можливість відремонтувати хоча б дах.
 
Було зроблено аналіз народжуваності дітей за останні роки і підтверджено необхідність створення додаткової групи в ДНЗ «Дзвіночок». Згідно технічного звіту оцінки стану приміщень дитячого садка, вартість ремонтно-будівельних робіт складе 72 447,55 USD.
 
Важливо те, що фонд самостійно вибирає виконавця робіт і контролює їх якість.
Вже завезено обладнання для вуличного ігрового майданчика, обладнання для ігрової кімнати та меблі. До кінця року планується виконати всі ремонтно-будівельні роботи.

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама