USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

-3°C

Покровск

Облачно

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Ошибка: Нет статей для вывода на экран

2122

Фахівці Служби порятунку Добропілля контролюють дотримання правил пожежної безпеки під час збиральної компанії

Вторник, 25 июля 2017 13:49
На території Добропільського району  тривають жнива – цей період характеризується значною небезпекою виникнення пожеж на полях. Цьому сприяють суха спекотна погода, наявність на полях автомобільної та зернозбиральної техніки тощо. Крім того,  існує небезпека і з боку людини, адже людська недбалість та безвідповідальність можуть призвести до загорань зернових ланів. Добропільські рятівники проводять різноманітні профілактичні заходи, спрямовані на недопущення знищення вогнем врожаю.
24 липня рятувальники 19-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області спільно з представниками агропромислового розвитку Добропільської райдержадміністрації здійснили профілактичний рейд на сільгосппідприємствах району. Під час спілкування з аграріями рятувальники переконалися, що землероби відповідально ставляться до збирання нового врожаю. Вся техніка була забезпечена засобами пожежогасіння. Крім того, на полі постійно чергує пристосована для цілей пожежогасіння техніка. 
Профілактична робота у період жнив проводиться систематично, щоб попередити виникнення пожеж в місцях збирання, переробки та зберігання зернових. 
Фахівці служби порятунку м. Добропілля закликають усіх керівників сільгосппідприємств з проханням обов’язково дотримуватись протипожежних вимог, аби зібрати новий врожай без втрат.

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама