USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

-3°C

Покровск

Облачно

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Ошибка: Нет статей для вывода на экран

2122

Добропільські лігівці закликають батьків не залишати маленьких дітей без нагляду

Понедельник, 24 июля 2017 11:40
З початку місяця на Донеччині 5 дітей випало з вікон житлових будинків. На жаль, причиною нещасних випадків стало безвідповідальне відношення батьків до відкритих вікон у багатоповерхівках. Щоб привернути увагу суспільства до цієї проблеми, правоохоронці спільно з «майбутніми поліцейськими» розгорнули інформаційну кампанію, спрямовану на заклик батьків відповідально ставитись до своїх батьківських обов’язків.
Інспектор ювенальної превенції Добропільського відділення поліції Юлія Мурашко організувала робочу зустріч з представниками місцевої служби по справам дітей та Центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді, щоб обговорити проблему дитячого травматизму, випадки якого стають частішими особливо в літній період. Проте, більшості травм і небезпечних ситуацій можна уникнути, якби батьки сумлінніше ставились до своїх батьківських обов’язків та більше уваги приділяли своїм дітям.
А добропільські та покровські учасники «Ліги майбутніх поліцейських» вирушили сьогодні в місто аби розповісти батькам про трагічні події, які сталися з юними мешканцями Донецької області за останній місяць, а також розповсюдити профілактичні листівки серед дорослих із закликом не залишати без нагляду ні на хвилину малечу.
Дорогі батьки! Будьте більш обачливими по догляду за своїми дітьми. Пам’ятайте, що безпека дитини, її здоров’я та життя, в першу чергу, залежить від вас. Бережіть себе та своїх дітей.

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама