USD: 27.14   EUR: 32.01   RUB: 0.46
Облачно

5°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Ошибка: Нет статей для вывода на экран

Шлюб за добу

Воскресенье, 23 июля 2017 09:05
Відповідно до ст. 21 Сімейного Кодексу шлюбом є сімейний союз жінки та чоловіка, зареєстрований у органі державної реєстрації актів цивільного стану.
 22 березня 2017 року розпорядженням Кабінету Міністрів України місто Бахмут включений до участі у пілотному проекті  «Шлюб за добу», який запроваджений Міністерством юстиції України. У місці та у строк, визначений заявниками, у тому числі в день подання відповідної заяви. Так, 20 квітня 2017 року даний пілотний проект розпочав свою роботу у місті Бахмут. Наведений пілотний проект передбачає можливість проведення державної реєстрації шлюбу у місці та у строк, визначений заявниками, в тому числі в день подання відповідної заяви. Молодята зможуть у найкоротший термін одружитись за спрощеною процедурою. Беззаперечним плюсом таких одружень є швидкість реєстрації та відсутність бюрократії. Це дозволить молодятам не «потонути» у передвесільних клопотах, обрати для себе комфортний час та дату реєстрації .  
Таким чином, для того, щоб зареєструвати шлюб за добу необхідно виконати прості кроки:
Крок 1  – обрати дату та місце реєстрації шлюбу шляхом звернення до організатора. 
             Організатором державної реєстрації шлюбу є комунальне підприємство  
           «Бахмутське бюро технічної інвентаризації», яке розташоване за адресою: місто 
             Бахмут, вулиця Незалежності, будинок 73, телефон для довідок: (0627)2-19-28.
 
 Крок 2 –  підготувати документи для реєстрації.
             Нареченим необхідно надати наступні документи:
1.Паспорт громадянина України, паспортний документ іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства (іноземець,  особа   без громадянства, додає документ, що підтверджує законність його (її) перебування на території України).
2. У разі якщо особи, які бажають зареєструвати шлюб, або один з них раніше перебували у шлюбі, – документи, що підтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним (свідоцтво про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, про визнання шлюбу недійсним, яке набрало законної сили, свідоцтво про смерть одного з подружжя, висновок відділу державної реєстрації актів цивільного стану про анулювання актового запису про шлюб, який є недійсним, тощо).
Не пред'являються оригінали документів, що підтверджують припинення попереднього шлюбу, якщо відповідні актові записи цивільного стану, про які повідомлено у договорі, складені органами державної реєстрації актів цивільного стану України.
3. Документи, складені іноземною мовою, подаються разом з їх перекладами українською мовою, засвідченими в установленому порядку.
4. Документи про сплату державного мита та про сплату платних послуг, що надаються відділом державної реєстрації актів цивільного стану.
Крок 3 – удвох, в обраний час, в обраному місці зареєструвати шлюб та отримати     
       свідоцтва про укладення шлюбу. 
Система надання даної послуги доволі проста: чоловік та жінка, за умови 
досягнення шлюбного віку або отримання в судовому порядку прав на шлюб звертаються до організатора державної реєстрації шлюбу, узгоджують всі процедурні питання з цього приводу. Потім украдається договір у письмовій формі та подається заявка на проведення державної реєстрації шлюбу, сплачується державне мито та платні послуги. У організатора – комунального підприємства «Бахмутське бюро технічної інвентаризації» вартість даної послуги наступна:
•Поздоровлення (звичайна реєстрація)– 943,09 грн;
•Індивідуальний обряд (урочиста реєстрація)  – 1493,24 грн;
•У вихідні та святкові дні – 1886,17 грн.
Подана заявка невідкладно передається до відділу ДРАЦС.
Працівник відділу ДРАЦС перевіряє документи, складає  та надає на підписання нареченим заяву про державну реєстрацію шлюбу, в тому числі урочистої церемонії весілля у місці та в певній час, що були обрані нареченими. На підтвердження даної процедури видаються свідоцтва про шлюб. Відомості про реєстрацію шлюбу вносяться до Державного реєстру актів цивільного стану громадян у встановленому законодавством порядку.
Також нагадуємо громадянам, що Ви маєте право подати заяву про державну реєстрацію шлюбу, до будь-якого органу державної реєстрації актів цивільного стану на території  України.
 
 
Добропільський районний відділ державної    реєстрації    актів  цивільного   стану  
Головного територіального управління юстиції    в   Донецькій  області

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама