USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

2°C

Покровск

Облачно

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

2122

У Центрі розвитку підприємництва пройшов день відкритих дверей

Среда, 19 июля 2017 15:59
З метою розширення перспектив зайнятості, стимулювання розвитку малого та середнього бізнесу 19 липня 2017 р. у Добропільському міському центрі зайнятості  на базі  Центрі розвитку підприємництва відбувся День відкритих  дверей.
Захід  відкрила заступник начальника відділу активної підтримки безробітних   – Марина Владимирова, яка проінформувала присутніх про участь у Конкурсі малих грантів для започаткування підприємницької діяльності в рамках «Програми відновлення та налагодження миру» ПРООН за фінансової підтримки Уряду Японії і Уряду Польщі в партнерстві з Урядом України та регіональними органами влади. Програма  ПРООН запрошує  переселенців, які проживають у Луганській та Донецькій областях, та місцеве населення Донбасу взяти участь у конкурсі бізнес-грантів  та отримати фінансову підтримку для втілення бізнес – ідей.
З метою надання відвідувачам заходу інформації «з перших рук» були запрошені  до участі у заході регіональний адміністратор Благодійного фонду             «Творчий центр  ТЦК»  Андрій Шумара,  який надав детальну інформацію про умови участі у конкурсі, а саме: пріоритетні напрямки використання коштів гранту, неприйнятні витрати коштів гранту, критерії оцінки поданих заявок та розміри грантів на реалізацію одного бізнес-проекту.
Проект-менеджер громадської організації «Центр муніципального розвитку м. Добропілля» Андрій Гончаров ознайомив відвідувачів з інформацією щодо проектів фінансової підтримки на  реалізацію бізнес-проектів від Донецької обласної державної адмінастріції під назвою «Український донецький  куркуль» та неурядової Чеської організації «Людина в біді».
У заході взяли участь 27 осіб, з них 23 безробітних у т.ч. внутрішньо переміщені особи, учасники АТО, молодь та інші, зацікавлені у розвитку своєї бізнес- ідеї.
Учасники заходу зацікавились наданою інформацією, прийняли участь у обговоренні практичних питань щодо подання онлайн - заявок про участь у конкусі, вибору напрямків підприємництва.
Також була надана інформація про проведення Донецькою торгово-промисловою палатою циклу безкоштовних семінарів з бізнес-планування, на яких слухачі дізнаються про доцільне використання бізнес-планів для здійснення бізнесу, навчаться аналізувати бізнес-ідеї та комплексно організувати власний бізнес.
Результатом проведення заходу стала зацікавленість 10 осіб, з них 6 безробітних проектом ПРООН, а інші бажають ознайомитися з пропозиціями грантів більш детальніше.
Провідний юрисконсульт Добропільського міського центру зайнятості Альона Петрова резюмувала вищезазначений захід та наголосила на тому, що у зв’язку з  відсутністю на ринку праці необхідної кількості вакансій для працевлаштування, необхідно використовувати всі можливості щодо організації власної справи, а таким чином, забезпечення себе роботою.

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама

  • Тут
  • Дизельные электростанции 30 кВт! Звоните
  • tss.ru