rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

В Донецькій області відбувся запуск руху «Добровольців–вогнеборців» Избранное

Понедельник, 17 июля 2017 10:29
Добровільне формування цивільного захисту є тимчасовим добровільним об’єднанням громадян, що утворюється для вчасного реагування на надзвичайні ситуації (в тому числі – пожежі) на випадок загрози їх виникнення для виконання допоміжних робіт.
З метою розвитку руху «Добровольців – вогнеборців» 14 липня мешканці Шахівської об’єднаної територіальної громади отримали можливість детальніше дізнатися, хто такі добровольці - вогнеборці. Для маленьких відвідувачів у цей день співробітниками 19-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області була влаштована грандіозна інтерактивна програма. Цікаві конкурси, вікторини, розіграш призів, а також змагання «Ігри добровольців - вогнеборців» - все це дозволило маленьким мешканцям громади ближче познайомитися з роботою Центрів безпеки і Служби порятунку.
Загально відомо, що діти – то є наше майбутнє. І саме малечі співробітники Служби порятунку завжди приділяють особливу увагу, піклуються про них та боронять від всіляких бід. І це вже стало доброю традицією – навчати дітлахів правилам пожежної безпеки за допомогою різноманітних конкурсів, вікторин, змагань та ігор.
Близько півсотні дітлахів були присутні на цьому феєричному дійстві. На сьогодні, є вкрай важливо, щоб кожна дитина відчувала себе захищеною та розуміла, що рятувальники турбуються про неї та прагнуть, аби вона мала щасливе дитинство. Малеча мала змогу показати свої найкращі сторони – чи то у спортивному запалі, чи то у кмітливості, чи то у витривалості. Переможці наприкінці свята отримали пам’ятні сувеніри. Підлітки також мали можливість взяти участь у змаганнях. Кожен бажаючий мав змогу побути справжнім рятувальником. Надягання спеціального одягу на швидкість, гасіння умовної пожежі, збивання м’ячиків за допомогою справжнього пожежного ствола та евакуація постраждалого – хоробрі хлопці та дівчата добре впоралися з усіма конкурсами. Дітвора з радістю приймала участь у змаганнях та конкурсах, але ще з більшою цікавістю спостерігала вона за виставою, яку влаштували співробітники ДСНС.
Це було справжнє свято дитячої посмішки. Скрізь лунав веселий дитячий сміх, світилися щасливі маленькі оченята – це все були яскраві ознаки того, що захід не минув даремно. Окрім вельми необхідних та корисних знань та навичок, діти отримали величезний заряд позитивної енергії та неймовірних емоцій.

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама