USD: 27.42   EUR: 32.47   RUB: 0.47
Вероятность дождя

7°C

Покровск

Вероятность дождя

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Освітяни Донецької області взяли участь у І Всеукраїнському з'їзді педагогів із предметів духовно-морального спрямування

Пятница, 07 июля 2017 16:55

23-25 червня 2017 року на базі Національного університету «Острозька академія» відбувся І Всеукраїнський з'їзд педагогів із предметів духовно - морального спрямування за участі понад 300 представників органів державної влади, наукових установ, навчальних закладів з усіх регіонів України. Головною метою з'їзду було визначити перспективи вдосконалення духовно-морального виховання дітей і молоді в України.
У роботі І Всеукраїнського з'їзду педагогів із духовно-морального спрямування взяла участь делегація освітян Донецької області. 
На пленарному засіданні виступив Бодик Остап Петрович – в.о. ректора Донецького облІППО та Пазушко Я.М. переможиця Всеукраїнського конкурсу педагогів.
У секційних засіданнях взяли участь:
-Заріцький Олексій Олексійович, завідувач відділу соціально-психологічного супроводу розвитку особистості Донецького облІППО;
-Рибалка Людмила Дмитрівна. методист відділу суспільних дисциплін Донецького облІППО;
-Андрушків Галина Федорівна, завідувач дошкільного навчального закладу №36 «Пролісок» відділу освіти Добропільської міської ради та інші освітяни. 
Підсумком І Всеукраїнського з'їзду педагогів із духовно-морального спрямування стало прийняття резолюції. Після палких дискусій було вирішено звернутися до Міністерства освіти і науки України з ініціативою включення етики, курсів духовно-морального спрямування до інваріативної складової навчального навантаження (за наявності підготовлених учителів, згоди батьків). Учасники з'їзду ініціювали також розробку для Донецької та Луганської областей окремих програм національно-патріотичного та духовно-морального спрямування, які передбачають державну підтримку, фінансування підручників курсів духовно-морального спрямування.

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама