USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

0°C

Покровск

Облачно

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Спасатели Доброполья призывают детей отдыхать безопасно

Пятница, 07 июля 2017 15:38

З метою запобігання трагічним випадкам серед дітей під час літніх канікул, навчання малечі правилам безпеки життєдіяльності та підготовки їх до дій у разі виникнення надзвичайної ситуації чи іншої небезпечної події, працівники 19-ДПРЗ ГУ  ДСНС України у Донецькій області постійно організовують проведення різноманітних профілактичних заходів.

Так, 06 липня рятувальники завітали в гості  до дітей ДНЗ №4  «Ластівка». Співробітники Служби порятунку розповіли дітлахам про необхідність дотримання елементарних правил безпечної поведінки в різного роду надзвичайних ситуаціях, адже безпека власного життя – понад усе.

Також рятувальники м. Добропілля розповіли малечі про небезпеку вибухонебезпечних предметів, про те що ні в якому разі їх не можна чіпати та розбирати. Представники ДСНС  звернули увагу дітей на необхідність дотримання правил безпечної поведінки у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів, щоб уникнути непередбачуваних наслідків.

Фахівці Служби порятунку приділили особливу увагу дітей на правилах безпечного відпочинку влітку, ознайомили їх з основними правилами безпеки під час відпочинку на воді та в лісі.

Також, рятувальники м. Добропілля звертаються до батьків - не залишайте дітей без нагляду. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, побутовою хімією, ліками та у різного роду небезпечних ситуаціях. Збережемо спільними зусиллями життя та здоров’я наших дітей!

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама