USD: 25.6   EUR: 30.07   RUB: 0.43
Небольшая облачность

27°C

Покровск

Небольшая облачность

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Добропільські поліцейські нагадали наймолодшим учасникам дорожнього руху про правила безпеки на дорозі

Понедельник, 12 июня 2017 17:00
Аби нагадати малечі про важливість дотримання дорожніх правил, добропільські правоохоронці відвідали дитячий місцевий оздоровчий табір на базі ЗОШ № 7. Під час візиту дітлахам не тільки нагадали дорожню грамоту, а й провели з ними практичні заняття. 
Наразі  тривають літні канікули, найважливіше завдання дорослих: і батьків, і педагогів, і правоохоронців - зробити все можливе, щоб відпочинок дітей був безпечним. 
Так, співробітники з ювенальної превенції Добропільського відділення поліції відвідали дітлахів, які відпочивають у місцевому оздоровчому дитячому таборі на базі ЗОШ № 7 та розповіли малечі про правила  поведінки на дорозі. 
Програма заходу була насиченою та пізнавальною. Діти приймали активну участь у тематичних вікторинах та конкурсах, а також з неабиякою цікавістю разом з правоохоронцями розбирали різноманітні дорожні ситуації та спілкувалися про наслідки, з якими стикаються учасники руху, коли ігнорують елементарні дорожні правила.
Поліцейські розповіли дітям про правила безпечної поведінки на вулиці і в транспорті, нагадали правила перетину проїжджої частини, обговорили найпоширеніші причини виникнення аварійних ситуацій, а також нагадали як треба поводитися пішоходам та велосипедистам, щоб не потрапити в ДТП. Нагадали інспектори маленьким учасникам дорожнього руху також з якого віку і де їм дозволено кататися на велосипедах.
Дітлахи довго не відпускали своїх гостей та запевнили, що будуть слухняними та уважними пішоходами.
Літо триває, поліцейські і надалі розповідатимуть малечі про правила безпечної поведінки на вулично-дорожній мережі. 
Шановні дорослі, не забувайте і Ви постійно нагадувати своїм неповнолітнім дітям про необхідність неухильно дотримуватися ПДР, пам’ятайте, що найкращій взірець зразкового учасника руху для Ваших дітей – це саме Ваш приклад поводження на вулиці.

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

shliah312