USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

-5°C

Покровск

Облачно

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Ошибка: Нет статей для вывода на экран

Ярмарок вакансій та акція «Випускник» відбулися у Білозерському ліцеї

Четверг, 08 июня 2017 15:49
08 червня 2017 р. Добропільський міський центр зайнятості провів ярмарок вакансій та послуг  служби зайнятості в Білозерському гірничому професійному ліцеї. Ярмарки вакансій    належать до пріоритетних заходів центру зайнятості. Та  сьогодні ми змінили сам формат проведення ярмарку. Ліцей готує фахівців з гірничих професій: електрослюсар підземний, машиніст підземних установок, машиніст електровозу та соціальних працівників  і роботодавці міста та  району, які в подальшому є потенційними роботодавцями теперішніх випускників,  радо долучились до проведення заходу і гідно представили своє підприємство, представили відео презентації, розповіли про вимоги до майбутніх працівників.
 На ярмарку були присутні представники  ШУ «Білозерське» ТОВ «ДТЕК», ТДВ «Білозерське», Територіального центру соціального обслуговування м.Добропілля, Територіального центру соціального обслуговування Добропільського району. Відвідувачі заходу, а їх було 70 осіб, отримали  інформацію з перших рук, охоче задавали хвилюючі їх питання, уважно слухали відповіді, адже для студентів – це реальний шанс  отримати роботу після закінчення навчання, вже сьогодні покращити свої знання і навички, щоб гідно конкурувати на ринку праці та бути цікавим роботодавцю. 
Також сьогодні в рамках акції «Випускник» присутні були ознайомлені  з «Всеукраїнським кадровим резервом», створення якого ініціювала служба зайнятості. Кадровий резерв буде  сприяти реалізації професіональної кар’єри молоді, працевлаштуванню  відповідно до отриманої професії, допомагати в  пошуку роботи та отриманню додаткових навичок, які вимагають роботодавці. Шість осіб  планують відзняти відео резюме.
Новий формат ярмарку вакансій  - це приклад плідної співпраці служби зайнятості, роботодавців та соціальних партнерів.

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама