USD: 28.67   EUR: 34.99   RUB: 0.51
Облачно

0°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Спасатели 19 ГПСО провели профилактический рейд в Белозерском

Среда, 07 июня 2017 18:30
На території Донецької області встановилася суха та повітряна погода, що створює умови для виникнення пожеж на відкритих територіях. Саме тому рятувальники міста Добропілля 07 червня 2017 року провели чергову профілактично - роз’яснювальну роботу серед мешканців м. Білозерське. 
Співробітники 19-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області розповіли громадянам, яких правил необхідно дотримуватися, щоб не допустити загорань сухої трави, комишу та як необхідно діяти в разі виникнення пожежі. Крім того, співробітники Служби порятунку нагадали, що розпалювати багаття можна лише у спеціально відведених для цього місцях, а після відпочинку слід обов'язково загасити полум'я. Також заборонено кидати на суху лісову підстилку недопалки, адже вони також можуть спровокувати пожежу. Особливу увагу варто приділяти дітям і слідкувати, щоб вони не бавилися з вогнем та сірниками.
Під час спілкування з мешканцями міста, особливу увагу приділяли дітям. Рятувальники, в першу чергу проводили навчання діям, у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, застерігали, що під час виявлення підозрілого предмету категорично забороняється пересувати його, заливати рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати; намагатися самостійно знешкоджувати знахідку; здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання.
Кожному, з ким спілкувалися рятувальники, було вручено листівки та пам'ятки інформаційного характеру.
19-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області вкотре звертається до громадян з проханням: у разі виявлення вибухонебезпечних предметів повідомте про це за номером «101» або «102» та ні в якому разі не намагайтеся самостійно ідентифікувати знайдені боєприпаси.

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама