USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

1°C

Покровск

Облачно

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

2122

Літні мовні табори: відпочиваємо і вчимося одночасно

Воскресенье, 04 июня 2017 11:40
 Літо, сонце, відпочинок, канікули. Для дітей це маленьке життя! Що може бути краще цих невід'ємних складових повноцінного відпочинку, особливо, для дітей?! Літо радує і дарує дітям незабутні емоції, приємні спогади і нових друзів, і цей рік не буде винятком! 
Значення іноземних мов в сучасному світі важко переоцінити. Знання у мовній сфері не є розкішшю, це вимога сьогодення, своєрідне вікно у світ. Будь-яка освічена людина просто зобов'язана володіти іноземною мовою, тому що саме вона є ключем до подальшої самоосвіти та самовдосконалення. Завдяки цьому діти можуть досягти поставлених цілей за допомогою нових можливостей. 
Хочете подорожувати і не відчувати себе білою вороною, а вільно спілкуватися з людьми різних національностей? Хочете стати студентом закордонного університету? Хочете престижну роботу з просуванням по кар'єрних сходах? А, може, ви бажаєте працювати закордоном? Порада одна – вивчайте іноземні мови!!!
Не перший рік поспіль при загальноосвітніх навчальних закладах Добропільської міської ради діють літні мовні табори, які дають змогу дітям у невимущеній атмосфері відшліфовувати набуті під час навчальних занять навички іншомовної комунікації. Цього року вони продовжать свою роботу при 17 загальноосвітніх навчальних закладах, у яких успішно буде поєднане вивчення іноземних мов з активним відпочинком та насиченою розважальною програмою. В основі викладання іноземних мов тут закладена комунікативна методика, яка спрямована на збільшення швидкості мови і розширення словникового запасу. 
Літні освітні табори з кожним роком стають дедалі популярнішими. Цього року 5 шкіл Добропільської міської ради стали учасниками проекту громадської організації “Global Office”. Для мовних таборів при навчальних закладах Донецької області було запропоновано новий формат табору і 70 учнів запрошені до виїзного табору «Зоряний» з поглибленим вивченням іноземних мов у Київській області, смт. Карапиші. Протягом табору діти зможуть поспілкуватися з однолітками з інших областей, вивчити іноземну мову з волонтерами та відпочити. За допомогою спеціально розробленої програми діти будуть навчатися працювати в команді, спілкуватися в багатокультурному середовищі, критично мислити та бути толерантними до інших. Ніяких нудних уроків і домашніх завдань, але разом з тим інтенсивна структурована комунікативна програма безперервного спілкування.
Літній мовний табір - це чудова можливість для наших дітей змінити своє ставлення до вивчення іноземних мов. 
Бажаємо нашим дітям плідного та корисного відпочинку!

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама