USD: 27.42   EUR: 32.47   RUB: 0.47
Вероятность дождя

7°C

Покровск

Вероятность дождя

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Добропольские школьники посетили Киев и Умань

Среда, 24 мая 2017 12:36
Центр туризму та краєзнавства учнівської молоді м.Добропілля організував та провів для 65 учнів НВК №4  та ЗОШ №10  екскурсії у міста Київ та Умань в період з 19 по 22 травня 2017 року. 
В ці травневі дні, квітучі каштани робили столицю нашої країни особливо привабливою. 
Всього один день діти Добропільщини були тут, а скільки вражень мали від того, що бачили!
Це і Національний університет імені Т.Г.Шевченко та сквер, де знаходиться пам’ятник великому Кобзарю; це і Володимирський собор, знаменитий розписами відомих художників Васнєцова, Врубеля, Нестерова; це і «Золоті ворота», Софіївська та Михайлівська площі, Софіївський собор, Пейзажна алея з казковими персонажами, Старокиївська гора.
Помилувались вони Андріївською церквою – найгарнішою із всіх церков міста з її знаменитим Андріївським спуском та із задоволенням сфотографувалися біля літературних персонажів комедії «За двома зайцями» та проїхали фунікулером на Поділ.
Проїжджаючи по набережній Дніпра, зупинились біля пам’ятника засновникам Києва – Кию, Щеку, Хориву та їхньої сестри Либідь. Учні приємно були здивовані, побачивши на Дніпровських схилах пам’ятник військовим льотчикам, на якому зображений наш земляк з Краматорська – відомий артист Леонід Биков.
Діти побували у парку Вічної Слави, відвідали Меморіальний комплекс «Національний музей Другої Світової війни». Тут їх вразило все: музей із монументом «Батьківщина – мати», головна площа з Алеєю міст-героїв, чаша «Вогонь Слави», виставка бойової техніки та зброї. 
При відвідуванні Києво-Печерської Лаври учні були вражені стародавньою архітектурою, величними соборами, дзвіницями. Особливо сподобався музей історичних дорогоцінностей України. 
До того ж, їм пощастило бути свідками велопробігу «Під каштанами», який проводиться в Києві всього раз на рік.
Другий екскурсійний день діти провели у стародавньому українському місті Умані. Є тут мальовничий куточок, який справедливо називають чудом і перлиною України. Це «Софіївка» - один з найкрасивіших парків світу, знаменитий дендропарк - видатне творіння кінця ХVІІІ – початку ХІХ ст. Створив його граф  Потоцький в ім'я любові до своєї дружини – прекрасної Софії. Природні пейзажі, скали, кам’яні гроти, озера, струмки, водограї та водоспади роблять цей парк надзвичайним та загадковим.
Під час екскурсії наші учні були просто в захваті від того, що побачили. Велике задоволення вони отримали від прогулянки на теплоході «Софіївка» по верхньому озеру та екскурсії на човні по підземній річці Ахеронт. 
Дуже добре, що юні добропільчани доторкнулися до світу прекрасного, побували у казковому світі, створеному людьми, наповненому їх любов’ю, стародавніми міфами та легендами, неповторною красою рідної природи.

Галерея изображений

Смотреть встроенную онлайн галерею в:
http://shkvarki.org/dobropole/item/15299-dobropolskie-shkolniki-posetili-kiev-i-uman#sigProIdef06340017

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама