USD: 27.14   EUR: 32.01   RUB: 0.46
Облачно

8°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Ошибка: Нет статей для вывода на экран

Выпускникам предлагают определиться с выбором профессии

Вторник, 16 мая 2017 09:39
 З 10 травня 2017 року розпочато загальнонаціональну інформаційну кампанію з професійної орієнтації абітурієнтів та старшокласників, яка ставить на меті надання допомоги молодим українцям у виборі майбутньої професії.
На загальнонаціональних телеканалах та у мережі  Інтернет за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=fI3YWm_Ecfc&t=7s транслюватиметься ряд соціальних роликів, які розповідатимуть молоді про важливість обрання своєї майбутньої професії.
Добропільський міський центр зайнятості пропонує випускникам та учням загальноосвітніх навчальних закладів, за їх зверненням, профконсультаційні послуги з вибору професії. Зокрема, з використанням психодіагностичного тестування в автоматизованій системі АРМ "ПрофКонсультант", АС "Оптант Плюс" та за міжнародною тестовою методикою "Magellano Університет" на безкоштовному профорієнтаційному порталі "Моя кар’єра" (www.mycareer.org.ua). 
Для отримання консультації з вибору професії та з питань професійної орієнтації необхідно особисто звернутися до фахівців центру або зарезервувати час через сервіс "Електронна черга".

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама