USD: 27.27   EUR: 32.01   RUB: 0.47
Облачно

3°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Ошибка: Нет статей для вывода на экран

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 783

Успішний дебют добропільських лідерів у національних дебатах

Пятница, 05 мая 2017 12:22
29 та 30 квітня, лідери ДМДЮО «Мрія», Дмитро Прудник (ЗОШ-інтернат) та Наталка Дудушко (НВК-СШ № 4-ДНЗ), переможці міських дебатів, взяли участь у національному дебатному турнірі, що проходив у Києві, за організації Всеукраїнської кампанії «Активна громада: право вибору» та партнерів Ian T. Woodward, NDI, Інститут “Республіка”, Univer Pl.
У турнірі брали  участь 29 команд студентів та школярів із 24 міст України, що стали переможцями міських, регіональних та обласних турнірів. Метою цього заходу є активізація молодих громадян у політичному житті країни. Програма була побудована таким чином, що у ході інтерактивних просвітницьких тренінгів, дискусій, «круглих столів» вибудовувався зворотній зв’язок учасників, організаторів та політичних діячів країни.
P1010066 1
І дебатний день відзначився жеребкуванням команд, представленням суддів (Світлана Заліщук - народний депутат України; Остап Єднак - народний депутат України; Артем Біденко - заступник Міністра інформаційної політики; Вахтанг Кіпіані - журналіст, редактор “Історичної Правди”; Олександра Скиба - заступник голови Інституту “Республіка”). 
  І-й відбірковий тур: (8 паралельних ігор), тема дебатів «Ця палата має встановити квоту молоді у виборчих списках».
 ІІ-й відбірковий тур: (8 паралельних ігор), тема дебатів «Ця палата має заборонити політичну рекламу»; фінал, (4 командних гри), тема «Ця палата має запровадити виборчу реформу в Україні». 
У першому та другому відбірковому турах команди одна за одною вибували з турніру. Перед проведенням фінального туру, було оголошено рейтинг балів команд. Рейтингові бали учасників з м. Добропілля були набагато вищими, ніж у команд студентів вишів Харкова та Києва. 
Експерт Олександр Жорик  відмітив потужний потенціал наших гравців-дебютантів. 
 Дякуємо успішним учасникам національного турніру Дмитру Пруднику  та Наталці Дудушко, вчителю історії ЗОШ № 10 Лідії Анатоліївні Харченко за консультативну допомогу, Сергію Калініну, координатору ініціативи «Активна громада» у м. Добропілля  за пропозицію щодо участі та матеріальну підтримку  команди під час поїздки до Києва. 

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама