USD: 28.85   EUR: 35.35   RUB: 0.51
Облачно

-6°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Ошибка: Нет статей для вывода на экран

«Спорт для всіх – спільна турбота» у місті Добропілля

Пятница, 28 апреля 2017 18:14

В рамках проведення заходів Всеукраїнського місячника «Спорт для всіх – спільна турбота» , крім приведення у належний стан фізкультурно-спортивних майданчиків за місцем проживання, за місцем навчання заплановано закінчення облаштування 5-ти комплексних майданчиків. Роботи триватимуть ще деякий час і на сьогоднішній день ситуація виглядає наступним чином:

  1. Добропілля – 1 комплексний майданчик ( волейбол, баскетбол, великий теніс) , Первомайська 73 ( НВК №4) - закінчено укладання основи, залишається встановлення трибун- орієнтована дата вводу в експлуатацію травень-червень поточного року;

  2. Добропілля – футбольний майданчик зі штучним покриттям , Первомайська 73 ( НВК 4)-закінчено роботи з облаштування синтетичної трави, залишається встановлення трибун -орієнтована дата вводу в експлуатацію травень-червень поточного року;

Подальший перелік футбольних об’єктів здійснюється за дольовим фінансуванням обласного та Добропільського міського бюджетів. Виготовлено кошторисно-проектну документацію, отримано позитивний експертний висновок, заключено договори з підрядниками – розпочато роботи по влаштуванню основи. Орієнтована дата вводу в експлуатацію липень-серпень 2017 року:

  1. Білицьке – стадіон, Перемога 1а;

  2. Новодонецьке- ЗОШ 17, Соборна 5;

  3. Добропілля- НВК 4, Первомайська 73

Нагадаємо мешканцям, що самий перший майданчик зі штучним покриттям 42х22 , при комплексному фінансуванні федерації футболу Донецької області, компанії ДТЕК та коштів місцевого бюджету було встановлено у 2012 році на території місцевого парку м.Білозерська. Рішення по першочерговому облаштуванню даного майданчика саме у місті Білозерську було прийнято завдяки масовій популярності футболу та досягненням білозерських команд.

Галерея изображений

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама