USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

0°C

Покровск

Облачно

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

2122

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 783

Спорт - шлях до перемоги

Вторник, 25 апреля 2017 19:07

20 квітня 2017 року в м. Бахмуті Донецької області проводилися відбірні регіональні змагання V Всеукраїнської Спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу» в Донецькій області.

Організатором виступило управління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та проф. захворювань в Донецькій області на чолі з начальником управління Людмилою Давиденко, за підтримки облдержадміністрації та Добропільського міського голови Андрія Аксьонова.

Цей відкритий спортивний захід проводиться щорічно з метою підтримки потерпілих на виробництві та професійних захворювань, у тому числі інвалідів внаслідок трудового каліцтва цілеспрямованості у подоланні особистих фізичних меж, реабілітації засобами фізичної культури і спорту для подальшої адаптації у суспільство.

12 потерпілих на виробництві, які знаходяться на обліку у відділенні ВД Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у м. Добропіллі достойно виступили у змаганнях, посівши почесне 5 місце в загальнокомандній першості серед 24 команди Донецької області.

За результатами змагань були визначені лідери в особистому заліку за всіма видами спорту.

Дмитро Замуренко, який вже вдруге приймав участь у спартакіаді, знову показав прекрасний результат – 2 місце у змаганнях з настільного тенісу.

Непоганий результат і у нашого спортсмена Миколи Кухаря, який вперше прийняв участь у спартакіаді і посів почесне 4 місце у змаганнях з шахів.

Хочеться відмітити наших жінок-спортсменів : Любов Лобашову ( бомбаскет) і Валентину Шалову (дартс), які також достойно виступили. І у нас є надії на їх перемоги в майбутньому.

Відділення Фонду запрошує всіх регресників, які поважають і люблять спорт, прийняти участь у змаганнях, які обов’язково відбудуться у наступному році.

 

 

Начальник відділення виконавчої дирекції В.М. Сергєєв

Фонду ССНВ та ПЗ у м. Добропіллі

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама