USD: 28.67   EUR: 34.99   RUB: 0.51
Свежо

-1°C

Покровск

Свежо

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Про діяльність Добропільського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»

Воскресенье, 23 апреля 2017 14:38

Майже 10 років у місті Добропілля здійснюється організована робота секцій центру фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”, що дозволяє охоплювати спортивною і фізкультурно-оздоровчою діяльністю різні верстви населення віком від 6 до 60. Заняття проводять інструктори з фізкультури за видами спорту: баскетбол, волейбол, дзюдо, карате, футбол, види боротьби, плавання, бокс, черлідинг.

Працівники центру активно співпрацюють з відділом фізичної культури і спорту Добропільської міської ради по організації та проведенню спортивно-масових, фізкультурно-оздоровчих заходів за місцем проживання та в місцях масового відпочинку населення.

Для проведення заходів, фізкультурно-оздоровчих занять використовуються спортивні бази великого Добропілля, загальноосвітніх шкіл, стадіонів, спортивні майданчики за місцем проживання.

Налагоджена система роботи з дітьми та підлітками за місцем проживання в літній період. Під час функціонування пришкільних майданчиків, спортивних таборів проводиться ціла низка спільних заходів на спортивних майданчиках, майданчиках зі штучним покриттям, майданчиках, розташованих в мікрорайонах.

SDC13676.JPG

 

Враховуючи те, що велике Добропілля поділяється на 5 окремих територіальних одиниць ( три міста і два селища ) - однією з головних цілей центру є відкриття секцій у всіх населених пунктах, особливо у віддалених. Так, на квітень поточного року, секції відкрито (окрім м.Добропілля) в м.Білицькому, м. Білозерському, с-щі Новодонецькому, с-щі Водянському.

Фінансування даної установи здійснюється за рахунок коштів Добропільського бюджету і для більш успішної роботи та проведення спортивно-масових заходів за місцем проживання та в місцях масового відпочинку населення центром «Спорт для всіх» постійно здійснюється оновлення спортивного обладнання та інвентарю.

DSC0859.JPG

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама