rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

У Білицькому палац спорту отримав нове спортивне обладнання

Воскресенье, 23 апреля 2017 10:27

За результатами участі ініціативної групи біличан «Ми разом» у проекті «Активні громадяни» від Британської ради (при підтримці громадської організації «Міцна громада», Добропільського МЦ «Добро») палац спорту міста Білицьке отримав нові сучасні баскетбольні щити, баскетбольні кошики, футбольні ворота, волейбольні стойки.

Декілька днів тому завершені роботи по встановленню сучасного спортивного обладнання і вже сьогодні спортивні дитячо-юнацькі групи з волейболу, баскетболу, футболу мають можливість під час участі в учбово-тренувальних процесах належним чином оцінити переваги нових та міцних, яскравих воріт та щитів.

До відома, спортивний комплекс міста Білицького було передано до комунальної власності у грудні 2016 року. За цей час стан фізкультурно-оздоровчих залів значно покращився: замінені вікна, здійснен ремонт даху, частково - підлоги, багатьох приміщень будівлі. Місцеві органи влади продовжують докладати багато зусиль для приведення обєкту у належний стан, який відповідатиме сучасним вимогам.

І найголовніше, до відновлених залів приходить все більше та більше дітлахів, які мають можливість займатися не тільки звичним раніше волейболом, а й косіки-карате, футболом, баскетболом з новими та енергійними тренерами.  

DSC_0929.JPG

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама