USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

0°C

Покровск

Облачно

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

2122

Освітяни Добропілля – переможці Всеукраїнського фестивалю-конкурсу

Вторник, 04 апреля 2017 17:04

30-31 березня 2017 року в м. Острозі відбувся XІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Учитель року з предметів духовно-морального спрямування – 2017». Організаторами заходу виступили Національний університет «Острозька академія» спільно з Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти». Його метою визначено підвищення фахового рівня, професійної майстерності та обмін досвідом педагогічних працівників, сприяння успішній розбудові українського суспільства на засадах духовності й моралі.

За результатами попередньої перевірки матеріалів, поданих на конкурс, до участі в заході було запрошено 9 педагогічних працівників Донецької області, в тому числі і Перліцану Ларису Володимирівну, вихователя – методиста дошкільного навчального закладу № 36 «Пролісок» відділу освіти Добропільської міської ради.

Загальною темою конкурсних випробувань у 2017 році визначено: «Біблія про сімейні цінності і взаємини у сім’ї». Конкурсна програма фестивалю складалася з тесту на знання Біблії; презентації фрагменту уроку/заняття, під час якого пропагуються сімейні цінності; демонстрації застосування власної творчості під час уроку або виховного заходу духовно-морального спрямування.

За результатами конкурсу й згідно з рішенням журі, дипломами переможців XІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Учитель року з предметів духовно-морального спрямування — 2017» нагороджено:

У номінації «Вихователь року»:

Дипломом ІІІ ступеня  Перліцану Ларису Володимирівну, вихователя-методиста дошкільного навчального закладу №36 «Пролісок» відділу освіти Добропільської міської ради Донецької області.

Голова журі Василь Миколайович Жуковський, доктор педагогічних наук, професор Національного університету «Острозька академія», підкреслив високий рівень професійної компетентності вчителів курсів духовно-морального спрямування – представників навчальних закладів Донецької області і Добропілля в тому числі.

Вітаємо Ларису Володимирівну і сподіваємося, що, повернувшись до дитячого садочка, педагог зможе реалізувати свій потенціал під час викладання християнської етики, виховувати дітей на морально-етичних цінностях, пов’язаних ізкультурно-історичними християнськими традиціями українського народу.

 

Острог_6.jpg

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама