USD: 28.67   EUR: 34.99   RUB: 0.51
Свежо

0°C

Покровск

Свежо

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 783

В Добропіллі стартує конкурс «Добропілля – місто троянд!»

Понедельник, 20 марта 2017 15:08

Метою проведення Конкурсу є сприяння розвитку громадської активності та ініціатив серед жителів через проведення відкритого Конкурсу «Добропілля - місто троянд» органів самоорганізації населення, об'єднань співвласників багатоквартирних будинків та ініціативних груп громадських активістів, спрямованих на благоустрій прибудинкових територій м. Добропілля.

Діяльність у даному Конкурсі має бути спрямована на:

- організацію діяльності з благоустрою прибудинкових територій, зокрема, озеленення;

- організацію акцій, спрямованих на привернення уваги жителів м. Добропілля до проблем благоустрою прибудинкових територій;

- залучення до вирішення проблем благоустрою прибудинкових територій дітей, молоді та старшого покоління і впровадження інноваційних форм пропаганди здорового способу життя;

- реалізацію заходів щодо формування поведінки дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища та створення умов, які сприяють чистоті й красі свого міста.

Проекти, відібрані Конкурсною комісією, отримають підтримку на реалізацію проектів у вигляді саджанців троянд, але не більше 50 штук на один проект.

Заявки приймаються в електронному вигляді на електрону пошту громадської організації «Центр муніципального розвитку м. Добропілля» cmr.dobr@gmail.com.

Заявки приймаються з 00:00 20 березня 2017 р. до 18:30 29 березня 2017 р

Консультування з питань подання проектів для участі у Конкурсі здійснюється шляхом листування на електронну пошту ГО «Центр муніципального розвитку м. Добропілля» cmr.dobr@gmail.com та за телефоном 050 043 23 29, Кучеренко Марина.

Для участі в Конкурсі приймаються проектні Заявки, в вигляді схем клумб, де будуть висаджені троянди.

До схем додається:

  • протокол створення та опис ініціативної групи проекту;

  • місце знаходження клумби;

  • розмір клумби;

  • схема клумби;

  • необхідна кількість троянд:

  • опис усіх рослин, які будуть висаджені на клумбі.

Додатковою перевагою при оцінюванні проектів Конкурсною комісією буде надання учасниками Конкурсу художніх виробів (малюнки, інсталяції, декупаж і т.п.), пов’язаних з тематикою благоустрою міста. Художні вироби необхідно надати Адміністратору конкурсу – ГО «Центр муніципального розвитку м. Добропілля» (м. Добропілля, вул. Першотравнева, буд. 83, каб. 105).

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама