USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Небольшая облачность

-2°C

Покровск

Небольшая облачность

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

2122

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 783

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 782

Вихователі груп раннього віку Добропілля поповнили свої педагогічні скарбниці

Четверг, 16 марта 2017 16:06

Згідно плану роботи методичного кабінету відділу освіти Добропільської міської ради 15 березня 2017 року пройшло чергове засідання предметної науково-методичної комісії вихователів груп раннього віку міста за темою: «Нетрадиційні підходи в організації пізнавальної діяльності дітей раннього віку». Засідання відкрила методист міського методичного кабінету Героєва В.І., захід відбувся на базі дошкільного навчального  закладу № 36 «Пролісок» (завідувач Андрушків Г. Ф., вихователь-методист Перліцану Л.В.)

  Дошкільне дитинство – оптимальний період для розвитку пізнавальної сфери. пізнання, як відомо, починається зі сприймання. Повноцінне виявлення сенсорних здібностей, засвоєні сенсорні еталони та їх застосування вже на етапі дошкільного дитинства – необхідне підґрунтя для загального розумового розвитку дитини.
Під час практичного блоку педагогам було представлено відкрите заняття в групі раннього віку за темою «Повернення Краплинки до мами – Хмаринки» (вихователь Мещерякова Н. І.). Малюки мали змогу продемонструвати свої знання з сенсорно – пізнавального розвитку у різних формах самостійної діяльності. Чудовий настрій та позитивні емоції викликала цікава «подорож» до пісочної країни, блакитного озера з рибками та квіткової галявини. Малюки з задоволенням грали, виконували танцювальні рухи під музичний супровід і були вражені подарунку «мами Хмаринки» - блакитним повітряним кулькам.
Керівник ПНМК Перліцану Л.В. познайомила учасників засідання з системою роботи дошкільного закладу з формування сенсорно-перцептивного розвитку дітей раннього віку. Представила інтерактивну презентацію на тему «Інтелектуальні ігри Б.Нікітіна». Багато вражень та зацікавленості викликала в учасників заходу практична робота з кінетичним піском. Майстер – клас з використання цього матеріалу провела практичний психолог закладу Пасічник О.В.
Вихователь групи раннього віку – фахівець який знає, що, коли і як потрібно дитині до трьох років. Він як ніхто інший розуміє наскільки важливо в ранньому віці те, як побудовані взаємини між усіма учасниками педагогічного процесу: вихователями, дітьми, батьками – наголосила методист МК Героєва В.І. яка підвела підсумок зустрічі та надала практичні рекомендації педагогам. Зустріч пройшла в теплій і невимушеній атмосфері і не залишила учасників ПНМК без корисних надбань в педагогічній скарбниці кожного.

Галерея изображений

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама