info@shkvarki.org
×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 783

Спортсмени з Добропілля та Покровська опинилися на п’єдесталі турніру з боксу «Олімпійські надії»

Понедельник, 06 марта 2017 14:45

2-5 березня 2017 року в м.Чугуєв Харьківської області відбувся 7-й турніру з боксу «Олімпійські надії». Основна мета проведення змагань – формування збірних команд Харківської та Донецької областей для участі в Чемпіонатах України. Учасники змагань були представлені у чотирьох вікових категоріях:
1999-2000 р.р.н. – 60; 64;69. 75; понад 91 кг;
2001-2002 р.р.н. – 46; 48; 50; 52; 54; 57; 60; 63; 66; до 91 кг;
2003-2004 р.р.н. – 35.5;37. 38.5; 40; 41.5; 43; 46;48 до 75 кг;
2005-2006 р.р.н. – у всіх вагових категоріях.
Організатором змагань стала Дитячо-юнацька спортивна школа Чугуївської районної ради Харківської області.
У змаганнях взяли участь команди Одеси, Миколаєва, Полтави, Дніпра, Харкова, а також Донецької та Харківської областей. Команда ДО СДЮСШОР з боксу була представлена чотирма спортсменами з міста Добропілля та Покровська. Їх виступ можна назвати дуже вдалим, бо усі спртсмени опинилися на п’єдесталі.
Золоту медаль на турнірі у ваговій категорі 60 кг виборов Максим Ляш, який тренується в Олександра Міронюка (Добропілля). Ще два вихованця Олександра Міронюка теж посілі другі місця: Олександр Беліменко, вага 75 кг та Максим Горюшко, вага 60 кг.
Брнзову медаль виборов Владислав Ломакін (56 кг) з Покровська, тренер Олександр Швайко.