USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

0°C

Покровск

Облачно

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

2122

Футболісти Добропілля – бронзові призери Чемпіонату області

Понедельник, 06 марта 2017 17:05

Майже три місяці, з великою напругою всі вболівальники добропільщини спостерігали за результатами участі збірної команди Добропілля з міні-футболу у Чемпіонаті області серед аматорських команд.

За підсумками І кола, з 12-ти кращих команд Донеччини, наші футболісти, маючи в арсеналі «золоті» бали, увійшли у 6-ку найсильніших та продовжували боротьбу, відстоюючи футзальну честь Добропілля на обласному рівні.

І ось, нарешті, 5 березня у місті Слов’янськ відбувся довгоочікуваний фінал.

За 3-4 місце змагалися команди Добропілля та Лиману. Технічно підкована команда суперників з Лиману не здавалась до останньої хвилини матчу. Але наша збірна виявилася сильнішою. З загальним рахунком 5-4 спортивна скарбничка міста поповнилася бронзовими медалями. Присутній віце-президент Федерації футболу Донецької області Олег Зубарєв відмітив підвищення активності та рівня підготовленості Добропільських футболістів.

Щиро вітаємо футболістів: Тімошева Артема , Булку Олександра, Ступак Артема, Ніжник Ігора, Сафонова Миколу, Суходольського Влада, Нізімова Євгена,Власович Валерія, Пилипенко Євгена та їх наставника –Грибаускас Володимира з яскравою перемогою!

Так тримати!

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама