USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Переменная облачность

-2°C

Покровск

Переменная облачность

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

2122

Відродження футбольних традицій міста Добропілля

Понедельник, 06 марта 2017 15:57

Минулі вихідні були дуже насиченими спортивними подіями на Добропільщині: особиста Першість ДЮСШ зі спортивної гімнастики, чергові тури змагань з волейболу та баскетболу.

Багато уваги привернув до себе турнір з футзалу серед ветеранів старше 35 років, який проходив на базі спорткомплексу м.Білозерське. Слід відмітити, що змагання серед цієї вікової категорії не організовувались майже два десятиліття.

Але хто ж краще та вражаюче ніж ветерани - прихильники здорового способу життя, особистим прикладом продемонструють підростаючому поколінню любов до спорту та прекрасну фізичну форму!

Такий спортивний азарт та завзятість чоловіків Добропілля, Білозерського та Новодонецького не залишили байдужим нікого з уболівальників. А після того як заступник Добропільського міського голови Олексій Галицький, гравець новодонецької команди, використавши технічні футбольні напрацювання, тричі влучно вразив ворота суперників, мабуть, і самий пасивний мешканець добропільщини задумається про необхідність займатися спортом.

Команда-переможниця Добропілля стала володарем перехідного Кубку за перше місце, а новодонецькі ветерани за друге місце отримали спеціальні призи.

За ініціативи учасників , організаторів та вболівальників змагань прийнято рішення проводити такі потрібні та цікаві турніри традиційно.

IMG 20170304 111521

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама